Greta

Atgal
Greta

Šokiai, sportas ir aktyvi veikla mane lydėjo nuo mažų dienų. Dar būdama 6-7 metų pradėjau nuo pramoginių šokių. Vėliau nuo 8-erių išbandžiusi meninę gimnastiką, pamilau šią sporto šaką ir nepaleidau visus 8 metus. Galiausiai, turėdama visą meninės gimnastikos patirtį ir meilę sportui bei šokiui patekau į vieną geriausių krepšinio palaikymo sportinių šokių grupę pasaulyje – „Leaderdance“ (tada dar vadinamą Žalgirio Šokėjų Komanda). Keturis sezonus šokau už Kauno „Žalgirio“ Krepšinio komandą, kitus šešis už Klaipėdos „Neptūną“, sezonų vasaromis - Lietuvos Vyrų Krepšinio Rinktinės varžybų metu. Su grupe aplankėme daug šalių, kur šokome Europos  ir Pasaulio Čempionatuose, Žvaigždžių Dienose, Eurolygos Finalinio Ketverto varžybose ar kituose krepšinio renginiuose. Visą šokimo veiklą derinau su studijomis užsienyje, kur visus keturis metus šokau Jazz‘a, Baletą, Hip Hop‘ą ir šiuolaikinius šokius Universiteto šokių komandoje. Po metų buvau išrinkta į šios šokių grupės choreografės pareigas.

Atėjus laikui užleisti savo vietą naujai šokėjų kartai krepšinio palaikymo komandoje palikau šokio pasaulį. Bet nepraėjus nei metams supratau, kad aistra šokiui niekur nedingo. Kartais sušokdavau vienose ar kitose krepšinio varžybose, dažniau šokėjų treniruotėse lankydavausi paruošiant ir išmokinant naujų šokių.

Nusprendusi, kad sporto ir šokių man trūko, 2017 metais pirmą kartą nuėjau į Zumba treniruotę. Vieno karto ir užteko, kad pamilčiau šią veiklą, dėl to nusprendžiau išsilaikyti Zumba Instruktorės Licenziją. Jau 2018 metų sausį išvažiavau į Naująją Zelandiją, kur pas instruktorių australą Jarrod Tucker išsilaikiau licenziją ir nuo Sausio mėnesio esu ZIN (Zumba Instructor Network) narė. Labai mėgstu Zumba dėl šokio judesių sujungimo su fitneso elementais, nes taip sportuoti yra kur kas lengviau ir įdomiau. O matant visų narių šypsenas ir užsidegimą šiai sporto rūšiai norisi nesustoti, kas kart paruošti naujų šokių ir toliau tobulėti. Savo kelią su Zumba pradėjau su džiaugsmu ir laukiu visų norinčių prisijungti ir sportuoti kartu!