Raimondas ir Giedrė

Atgal
Raimondas ir Giedrė

Tau šypsosi „Zouk Alegria“ šokių studijos įkūrėjai ir mokytojai – Raimondas ir Giedrė.

Mes mokome socialinių šokių ir tikime, jog šokiai visų pirma yra nuostabi galimybė pažinti save, aplinkinius, visapusiškai augti ir tobulėti, ugdyti pagarbą vienas kitam, tobulėti santykiuose su antra puse ir aplinkiniais, tuo pačiu lavinti ir išlaisvinti kūną bei protą, muzikalumą, vaizduotę, atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius, auginti sveiką pasitikėjimą savimi, išmokti džiaugtis gyvenimu.. :)

Mūsų nuo mažens kaupta šokių patirtis labai panaši. Iki susipažįstant dar mokykloje abu lankėme pramoginius, liaudies ir kitus šokius, o vėliau išmėginome ir pamilome socialinius šokius - salsą, bachatą ir kizombą. Mes intensyviai mokėmės, tobulėjome, kaupėme patirtį seminaruose ir festivaliuose kol 2013m. sutikome vienas kitą :) Meilė šokiams tik sustiprėjo, tad patirties pradėjome semtis kartu. Tais pačiais 2013m. atradome brazilišką šokį Zouk, kuris mus visiškai sužavėjo ir įtraukė. Supratome, jog kiekvienas šokis savitai žavus, įtraukiantis, todėl turėjome tikslą – paliesti šokio kultūrą iš esmės ir mokytis iš geriausių pasaulyje. Reguliariai keliavome po Lietuvos ir užsienio festivalius ir kongresus, privačiai mokėmės pas geriausius pasaulio mokytojus, tobulinomės specialiuose mokytojų kursuose, kol nusprendėme, jog laikas visa kaupta patirtimi ir meile pasidalinti su JUMIS :)

Nuolatines šokių pamokas Klaipėdoje vedame nuo 2015m., taip pat organizuojame įvarius renginius, seminarus ir šokių pamokas kituose Lietuvos miestuose.

Kviečiame Tave prisijungti ir mokytis pas patyrusius, profesionalius, nuolat žinias mokymuose ir festivaliuose atnaujinančius ir tobulėjančius, mylinčius savo darbą mokytojus.

Mūsų šokių bendruomenė atvira kiekvienam – esame jauki šeima, kurioje rūpinamės vienas kitu :)