Sam ir Ramunė

Atgal
Sam ir Ramunė

Sam ir Ramunė Easley tiki, jog gyvenimas šokant gražesnis. Jie palietė daugybės žmonių gyvenimus mokydami juos šokti arba padedant patyrusiems šokėjams dar labiau ištobulėti.

Sam ir Ramunė yra universalūs šokėjai, sukaupę daug patirties skirtinguose šokiuose, bet labiausiai - West Coast Swing, kurį galime apibūdinti kaip žaismingą, subtiliai seksualų, įvairiaspalvį šokį, tinkamą kiekvienam šokėjui. Sam Easley atrado šokius 2004 m. kai sporto klube, kurį jis lankė, buvo suorganizuotos kelios atviros pamokos ir labai greitai šokis visiškai jį užbūrė. Neilgai trukus Sam praktikavosi 6 dienas per savaitę. 2005 m. Sam perėmė mokytojo vietą iš savo instruktoriaus ir pradėjo mokyti East Coast Swing ir Lindy Hop. Po mažiau nei metų jis jau šoko Virginia Arts ir International Tatoo festivaliuose. Tais pačiais metais Sam šokių žinias papildė dar vienas stilius - West Coast Swing. Įgavęs daug patirties Sam 2007 metais pradėjo dalyvauti World Swing Dance Counsel rengiamose varžybose West Coast Swing ir Hustle kategorijose. Vedamas noro dalintis žiniomis su kitais žmonėmis Sam Facebook platformoje įkūrė dvi grupes - "7 Cities Swing", "Where's The Dancing In Hampton Roads" siekdamas sparčiau plėsti šokėjų bendruomenę ir lengviau dalintis naujausia informacija apie šokių renginius.

Ramunę šokiai lydėjo nuo pat vaikystės. 2001 metais ji persikėlė gyventi į Jungtines Amerikos Valstijas, kartu atsiveždama ir savo stiprią aistrą šokiams. 2005 metais ji pradėjo lankyti pramoginius ir Svingo šokius. Neilgai trukus, 2008 metais, ji pradėjo specializuotis West Coast Swing ir Hustle šokiuose ir tais pačiais metais tapo mokytoja bei aktyviai dalyvavo varžybose.

Sam ir Ramunė vienas kitą šokių aikštelėje sutiko 2005 metais. Po trijų metų pažinties ir šokių praktikos kartu jie oficialiai pradėjo dviese mokyti šokti ir tapo gyvenimo partneriais. Kiekvieną savaitę jiedu vedė reguliarias šokių pamokas "A time to dance" studijoje esančioje Virginia Beach. Pora aktyviai organizavo renginius ir vakarėlius, skirtus vietiniams šokėjams tobulinti savo įgūdžius  tuoi pačiu sėkmingamai augindami šokių bendruomenę Hampton Roads'e. Sam ir Ramunė keletą metų kiekvieną 3-ią mėnesio šeštadienį vedė pamokas Chester's upper Deck restorane. 2012 metais pora nusifilmavo šokdami West Coast Swing perdainuotos "I'm glad you came" dainos klipe. Sam ir Ramunė ir toliau tobulinosi mokydamiesi iš geriausių West Coast Swing mokytojų (vienas iš jų Virginia Beach gyvenantis Brennar Goree) ir aktyviai dalyvavo oficialiuose ir pripažintuose renginiuose ir rungėsi varžybose.

Po pirmojo vaiko gimimo Sam ir Ramunė persikėlė gyventi į Ramunės gimtinę - Lietuvą. Susilaukę antrosios mergytės jiedu su dideliu optimizmu ir energija grįžta į šokių pasaulį su tikslu suburti šaunią, didelę ir stiprią svingo šokių bendruomenę mūsų šalyje.