Zumba

Atgal

Zumba

Zumba yra puikiai žinoma fitneso rūšis visame pasaulyje. Apie 15 milijonų žmonių lanko savaitines Zumba treniruotes daugiau kaip 200,000 treniruočių vietose 180 šalyse. Zumba tai smagi ir efektyvi sporto sistema, kuri sujungia šokio ir aerobikos judesius pritaikytus Lotynų ir tarptautinių hitų muzikos ritmams. Treniruotė susideda iš 11-12 dainų/šokių, iš kurių 2-3 skirtos apšilimui, 6-7 salsa, marengue, cumbia, reggaeton stiliaus šokiams su sporto elementais (pritūpimai, šuoliukai, įtūpstai, rankų judesiai) ir pabaigoje 1-2 dainos skirtos atvėsimui ir raumenų tempimams.

Kam tinka?

Kiekvienam žmogui nesvarbu kokio kūno sudėjimo būtų! Kiekviena Zumba pamoka skirta sujungti grupę žmonių, kad treniruotis komandoje būtų smagiau.

Kaip Zumba sistema veikia?

Sistema išdirbta taip, kad sunkus darbas nebūtų jaučiamas treniruotės metu. Tai intervalinė treniruotė derinant žemo ir aukšto intensyvumo šokius, ko dėka greitai ir efektyviai deginamos kalorijos. Kai tik įsijaučiama į latino muzikos ritmus treniruotė tampa lengvu vakarėliu ir šokio mėgavimusi. Tai dviguba nauda – nes Zumba treniruotės ypatingai efektyvios ir tuo pačiu labai smagios.

Kokia nauda?

Tai viso kūno treniruotė derinant visus fitneso elementus – cardio, raumenų stiprinimas, laikyseną, lankstumas, gerinama medžiagų apykaita, širdies ir kraujagyslių sistema. Po kiekvienos pamokos išeinama pasikrovus energija ir gera nuotaika.

Registracija

 

Zumba trenerė: